helpful resources hd pornky

Програма школi

Програма дошкільного циклу

1 раз на тиждень щосуботи

КЛАС МАЛЮК   1-ша зміна (уроки по 20 хв)
з 9.15 до 11.15     Обідня перерва: 10.45 – 11.15
1. Цікава логіка
2. Развиток мовлення
3. Музика
4. Світ навколо нас/Мистецька студія

0  I  0-1 КЛАСЫ   1-ша зміна (уроки по 30 хв)
з 9.00 до12.20           Обідня перерва: 10.45 – 11.15
1. Цікава логіка
2. Oснови грамоти
3. Англійська мова
4. Музика
5. Світ навколо нас

0  I  0-1 КЛАСЫ    2-га зміна (уроки по 30 хв)
з 12.35 до 15.55        Обідня перерва: 15.10 – 15.30
1. Цікава логіка
2. Oснови грамоти
3. Англійська мова
4. Музика
5. Світ навколо нас

 Програма початкової школи

(уроки по 45 хв)

Обідня перерва: 11.25 –11.50
1 КЛАС –  2 КЛАС  – 3 КЛАС   з 9.00 до 13.25, субота

Математика
Логіка
Англійська мова
Читання/письмо
Читання/письмо

4 КЛАСС з 9.00 до 13.25, субота

Математика
Логіка
Англійська мова
Читання/письмо
Географія/Історія цивілізацій*

*4-й клас – Історія цивілізацій (доантичні та античні цивілізації),  історія культури та науки

Розклад другої зміни
13.30 – 14.15
14.20 – 15.05
перерва
15.25 – 16.10
16.15 – 17.00
17.05 – 17.50

 Програма середньої школи

(уроки по 45 хв)

5 КЛАС   з 9.00 до 15.05, субота   Обідня перерва: 11.25 –11.50

1. Алгебра (2 уроки)
2. Геометрія/Математична логіка
3. Географія та історія цивілізацій*
4. Англійська мова
5. Українська мова та література
6. Французька мова (підготовка до вступу)

*5-й клас– Історія (середньовіччя, епоха відродження), географія середньовіччя, найвидатніші географічні відкриття
6 КЛАС  з  9.00 до 15.05,  субота     Обідня перерва: 11.25 –11.50

1. Вступ до природничих наук
2. Алгебра (2 уроки)
3. Геометрія/Математична логіка
4. Українська мова та література
5. Географія та історія цивілізацій*
6. Англійська мова/французька мова (підготовка до вступу)

*6-й клас – Сучасна географія та історія

Розклад другої зміни
11.50 – 12.35
12.40 – 13.25
13.30 – 14.15
14.20 – 15.05
перерва
15.25 – 16.10
16.15 – 17.00
17.05 – 17.50

Програма старшої школи

(уроки по 45 хв)
С1                                   С2                        С3                        С4                             С5
Алгебра(2)            Алгебра(2)      Алгебра(2)   Алгебра (2) Алгебра(2)
Геометрія              Геометрія        Геометрія      Геометрія     Геометрія
Фізика                        Біологія            Анатомія      Хімія               Мат. аналіз
Початкова хімія   Хімія       Укр. мова і літ       Фізика      Укр. мова і літ.
Біологія                  Фізика              Фізика          Укр. мова і літ.      Біологія
Укр. мова і літ.    Укр. мова і літ.    Хімія      Біологія                    Хімія                                                                                                                                          Фізика

С1–4 заняття з 9.50 до 16.10, субота
С5 – заняття з 9.50 до 17.00, субота

Обідні перерви: 11.25 – 11.50 та 15.05 – 15.25